Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci? Tylko Babiators!

Ochrona przeciwsłoneczna najmłodszych to nie tylko używanie kosmetyków z filtrami, nakładanie nakrycia głowy czy przebywanie w cieniu. Promieniowanie UV ma bardzo negatywny wpływ także na oczy, które w przypadku dzieci są w fazie intensywnego rozwoju, a co za tym idzie – nie są w pełni wykształcone. Aby skutecznie chronić dziecięce oczy przed szkodliwym skutkiem promieniowania, warto przyzwyczaić je do noszenia okularów przeciwsłonecznych. Marka Babiators i jej śliczne, stylowe okularki z pewnością zachęcą do noszenia okularów każdego malucha.

Promieniowanie słoneczne bardzo niekorzystnie wpływa na nasze oczy. Wbrew pozorom, okulary przeciwsłoneczne to nie tylko kwestia mody czy ochrony przed zbyt jasnym światłem słonecznym. O wiele ważniejsza jest ochrona przed wnikaniem do wnętrza oka szkodliwego promieniowania. Podczas gdy dorośli najczęściej pamiętają o okularach dla siebie, w przypadku dzieci często o nich zapominają. Tymczasem to właśnie maluchy są o wiele mocniej narażone na negatywne działanie promieniowania. Narząd wzroku u dzieci stale się rozwija i nie jest do końca wykształcony. Maluchy mają niemal przezroczyste soczewki, które nie stanowią żadnej bariery ochronnej i powodują, że do wnętrza oka wpada szkodliwe promieniowanie. Pozostawienie oczu bez ochrony może powodować poważne problemy ze wzrokiem. Nie wszystkie pojawiają się od razu. Zdarza się, że skutki zaniedbań w tym zakresie wychodzą dopiero po latach. A wtedy często jest za późno na skuteczne leczenie.

Babiators tak, okulary z marketów – nie

Marka Babiators to produkty, które konkurują przede wszystkim jakością i świetnym wykonaniem. Gwarantują wysoką skuteczność i pełną ochronę. Niestety, niektórzy rodzice przy wyborze okularków kierują się przede wszystkim ich ceną czy też obecnością na oprawkach ulubionych bohaterów dziecięcych bajek. Żaden superbohater nie zadba jednak o dziecięce oczy tak, jak dobry filtr. A tego okulary z marketów czy bazarków nie mają. Bo i trudno się spodziewać dobrej jakości filtrów na okularkach przeciwsłonecznych za kilka złotych. Nawet, jeśli gdzieś trafia się okulary z naklejką UV, będzie to jedynie naklejka – filtra w takich okularkach na pewno nie ma. Są natomiast przyciemniane szkła, które mogą przynieść o wiele więcej szkód niż korzyści. Przyciemniane szkła bez filtrów sprawiają, że źrenica dziecka się rozszerza i wpuszcza do wnętrza oka sporo promieniowania UV. Tanie marketowe okularki są więc prostą drogą do wielu dolegliwości i chorób oczu.

Postaw na Babiators i zadbaj o dziecięce oczy

Okulary Babiators należą do produktów wykonanych specjalnie z myślą o dzieciach. Są przetestowane na wszystkie możliwe sposoby, zaprojektowane z dbałością o szczegóły i precyzyjnie wykonane. Posiadają wszystkie atesty i certyfikaty, jakie muszą mieć produkty dla dzieci. Wybierając okulary Babiators można mieć pewność, że zapewnią nie tylko modny wygląd dziecka, ale również jak najbardziej realną ochronę. Szkła okularów są bowiem wyposażone w filtr UV400, a więc najwyższy z możliwych – zapewnia stuprocentową ochronę. Maluch z okularami na nosku będzie więc bezpieczny, a jego oczy w pełni chronione. Poza filtrami UV, szkła mają o wiele więcej zalet. Nie zniekształcają obrazu, dzięki czemu nie utrudniają codziennych aktywności. Są też wykonane z materiałów, które są trwałe, odporne na uszkodzenia i uderzenia. Nawet przy dużych wstrząsach nie ma obawy, że rozsypią się w drobny mak.

Kolorowe oprawki dla maluszka i starszaka

Marka Babiators to nie tylko wysoka jakość i ochrona dziecięcych oczu, ale również produkty, które mogą się podobać nawet najbardziej wymagającym maluchom. Okularki są efektowne, modne, wykonane z dobrej jakości materiałów. Dostępne są w różnych modelach i wzorach do wyboru, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Oprawki okularków są elastyczne, wygodne, a przy tym w stu procentach antyalergiczne – nie powodują podrażnień i uczuleń, nie ma w nich nawet śladowych ilości żadnych toksycznych substancji. W ofercie Babiators ciekawą propozycją dla okularki dla najmłodszych. Ich oprawki są w formie opasek, które zakłada się na główkę i można je odpowiednio wyregulować. To dobre rozwiązanie dla aktywnych maluchów, które są w ciągłym ruchu. Nawet w czasie intensywnych zabaw nie ma obaw, że maluch okularki zgubi czy zsuną się one z noska.

Okulary Babiators to propozycja dla rodziców, którym zależy na zdrowych i bezpiecznych oczach pociech. Dostępne są w sprawdzonych sklepach stacjonarnych i internetowych. Choć kosztują nieco więcej niż marketowe okulary przeciwsłoneczne, wysoka jakość i bezpieczeństwo zdecydowanie są warte swojej ceny. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko ma oczy świetnie chronione przed promieniami UV, marka Babiators to rozwiązanie idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *